Acke Åslund oljemålning

Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

3 000 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Vinterlandskap med timmersläde, monogramsignerad och daterad AÅ 1942, olja på duk, ca 54x64 cm

577607

2018-10-05