Klubbat för:
27 000 SEK
Schätzwert
20 000 SEK
Beschreibung
PELLE ÅBERG (1909-1964): Flicka med hatt, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 40x32 cm
Zustandsbeschreibung
577616
2018-10-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner