Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PELLE SWEDLUND (1865-1947): Gävle slott, signerad och daterad PS 1930, olja på duk, överdel delvis svängd, 130 x 136 cm, målningen är utförd som väggfält
PROVENIENS: SEB Trygg och Liv
577674
2018-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här