Pelle Swedlund oljemålning

Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Gävle slott, signerad och daterad PS 1930, olja på duk, överdel delvis svängd, 130 x 136 cm, målningen är utförd som väggfält
PROVENIENS: SEB Trygg och Liv

577674

2018-10-05