Taklampa mässing 1900-tal

Taklampa mässing 1900-tal
Taklampa mässing 1900-tal
Taklampa mässing 1900-tal
Taklampa mässing 1900-tal
Taklampa mässing 1900-tal
Taklampa mässing 1900-tal
Taklampa mässing 1900-tal
Taklampa mässing 1900-tal
Taklampa mässing 1900-tal
Taklampa mässing 1900-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-tal, mässing, 3-armad, omärkt, höjd ca 48, bredd 65 cm

Skärmar med slitage, fläckar, skador

577679

2018-10-06