Carl Bowedt olja på pannå

Carl Bowedt olja på pannå
Carl Bowedt olja på pannå
Carl Bowedt olja på pannå
Carl Bowedt olja på pannå
Carl Bowedt olja på pannå
Carl Bowedt olja på pannå

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

CARL BOWEDT (1889-1972), "Felix the cat", signerad Bowedt och daterad samt dedicerad a tergo oktober 1930, olja på pannå, ca 28x37 cm

577686

2018-10-05