Bert Johnny Nilsson litografier mapp
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): mapp med 5 st litografier, "Förlustelsens port, Minnets vingslag, Oskuldens rosa dröm, Högt över det svarta havets horisont, Det lila havets strand", signerade och numrerade 74/150, 1970, mapp i lila
Smärre gulnad
577691
2018-10-05