Paul Wunderlich färglitografi

Paul Wunderlich färglitografi
Paul Wunderlich färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL WUNDERLICH (född 1927): "Hingegossen II", färglitografi, 65 x 48 cm, signerad och numrerad 45/75

577695

2018-10-05