Gösta Gierow akvarell

Gösta Gierow akvarell
Gösta Gierow akvarell
Gösta Gierow akvarell
Gösta Gierow akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA GIEROW (1931-2011): "Rekonstruktion" akvarell, ca 27,5 x 23 cm, signerad -86

Utställd: Galerie Belle, Västerås, utställning nr 76, 1986

577696

2018-10-05