Svend Wiig Hansen etsningar

Svend Wiig Hansen etsningar
Svend Wiig Hansen etsningar

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SVEND WIIG HANSEN (1922-1997), 2 st etsningar, 14x20 resp 24x30 cm, signerad

577697

2018-10-05