Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÄGGKOPP, SALTKAR MED GLASINSATS, 2 PAR, SALTSPADAR, 1 PAR, DOSOR, 4 ST., BITSACKETTÅNG, silver, 18-1900-tal, silvervikt 290 g
bucklor
2 saltkar med saknade dekordelar
graverade initialer
577702
2018-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här