Äggkopp, 4 dosor 4 saltkar, 2 saltskedar silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÄGGKOPP, SALTKAR MED GLASINSATS, 2 PAR, SALTSPADAR, 1 PAR, DOSOR, 4 ST., BITSACKETTÅNG, silver, 18-1900-tal, silvervikt 290 g

bucklor
2 saltkar med saknade dekordelar
graverade initialer

577702

2018-10-15