Mumminmuggar 1990-tal

Mumminmuggar 1990-tal
Mumminmuggar 1990-tal
Mumminmuggar 1990-tal
Mumminmuggar 1990-tal
Mumminmuggar 1990-tal
Mumminmuggar 1990-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

MUGGAR, 2 st, "Moomin Characters", Arabia, porslin, 1990-tal, höjd ca 8 cm

Smärre slitage

577705

2018-10-10