Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MICHEL DJANAIEFF (född 1935): komposition med figurer, signerad M Djanaieff samt daterad 76, emaljplåt, ca 61x51 cm
577723
2018-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här