Michael Djanaieff emaljplåt

Michael Djanaieff emaljplåt
Michael Djanaieff emaljplåt
Michael Djanaieff emaljplåt
Michael Djanaieff emaljplåt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MICHEL DJANAIEFF (född 1935): komposition med figurer, signerad M Djanaieff samt daterad 76, emaljplåt, ca 61x51 cm

577723

2018-10-13