Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TOMAS ALMBERG (född 1936): Kvinnofigur, monogramsignerad TA, numrerad IV/X, grönpatinerad brons, höjd ca 57 cm
577729
2018-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här