Klubbat för:
12 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
TOMAS ALMBERG (född 1936): Kvinnofigur, monogramsignerad TA, numrerad IV/X, grönpatinerad brons, höjd ca 57 cm
Zustandsbeschreibung
577729
2018-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner