Tomas Almberg skulptur brons Tredimensionellt

Klubbat för:

12 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

TOMAS ALMBERG (född 1936): Kvinnofigur, monogramsignerad TA, numrerad IV/X, grönpatinerad brons, höjd ca 57 cm

Zustandsbeschreibung

577729

2018-11-04