Tomas Almberg brons Tredimensionellt

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

TOMAS ALMBERG (född 1936): Kvinnofigur, signerad T Almberg, numrerad III/X, patinerad brons, höjd 22 cm

577730

2018-11-04