Tomas Almberg skulptur brons Tredimensionellt

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

TOMAS ALMBERG (född 1936): "Tänkaren", signerad T. Almberg HC, brons, höjd inklusive träsockel 32 cm

Sockel med slitage

577731

2018-11-04