Vaser Savoy

Vaser Savoy
Vaser Savoy
Vaser Savoy
Vaser Savoy
Vaser Savoy
Vaser Savoy

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR AALTO, vaser, 2 st, glas,"Savoy", Iittala, en i klarglas, signerad ALVAR AALTO, höjd ca 9 cm och en i vit underfång, signerad ALVAR AALTO 2020, höjd ca 15 cm

Smärre slitage

577736

2018-10-10