Samling fingerborgar 28 st

Samling fingerborgar 28 st
Samling fingerborgar 28 st
Samling fingerborgar 28 st
Samling fingerborgar 28 st
Samling fingerborgar 28 st
Samling fingerborgar 28 st
Samling fingerborgar 28 st
Samling fingerborgar 28 st
Samling fingerborgar 28 st
Samling fingerborgar 28 st

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

FINGERBORGAR, 28 st, 2 st 18 k guld, total vikt 3 g/st 1800-tal, 2 st silver, porslin, cloissonné mm

Smärre slitage, sten saknas på en silverfingerborg

577745

2018-10-11