Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
FINGERBORGAR, 28 st, 2 st 18 k guld, total vikt 3 g/st 1800-tal, 2 st silver, porslin, cloissonné mm
Smärre slitage, sten saknas på en silverfingerborg
577745
2018-10-11