Venerid m. sign. originallit. av Björn Jonson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKOGEKÄR BERGBO. Venerid. (Sällskapet Bokvännerna) 1949.

4:o. 17 signerade originallitografier Björn Jonson (alla).
Oskuren i lätt bruntonat originalomslag. Papperskassett. Upplaga tr. i 50 (av 300) numrerade ex., detta nummer 33.

Se text

577752

2018-10-10