Vaser jungend

Vaser jungend
Vaser jungend
Vaser jungend
Vaser jungend
Vaser jungend
Vaser jungend

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 6 st, 1900-tal, grönt glas med vriden dekor, höjd 20 - 31 cm

Bruksslitage

577768

2018-10-05