Miniatyrer

Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MINIATYRER, 5 st., dam- samt mansporträtt, 1800-tal, varav en signerad: "S. Beat?", en med hårarbete, enligt påskrift en föreställande Richard Cosway (1742-1821), varierande mått: minsta medaljongen 6x5 cm

Smärre skador förekommer

577769

2018-10-06