Arabia ytterfoder 6 st

Arabia ytterfoder 6 st
Arabia ytterfoder 6 st
Arabia ytterfoder 6 st
Arabia ytterfoder 6 st
Arabia ytterfoder 6 st
Arabia ytterfoder 6 st
Arabia ytterfoder 6 st
Arabia ytterfoder 6 st

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARABIA, ytterfoder, med fat, 6 st, stengods, 1960-70-tal, formgivna av Richard Lindh, höjd 10-13,5 cm, diameter 11-16 cm, ett extra fat medföljer

Bruksslitage

577770

2018-10-05