Golvlampor gulmetall

Golvlampor gulmetall
Golvlampor gulmetall
Golvlampor gulmetall
Golvlampor gulmetall
Golvlampor gulmetall
Golvlampor gulmetall
Golvlampor gulmetall
Golvlampor gulmetall
Golvlampor gulmetall
Golvlampor gulmetall

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 3 st, 1900-talets andra hälft, gulmetall, höj- och sänkbara ljuspunkter

Smärre ytskador o bucklor, fotplattor med repor

577773

2018-10-05