Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv från Björkskär, signerad roland S, numrerad 107/150, färglitografi 22x33 cm

Gulnad

577777

2018-10-05