Tamburmajor herrbetjänt IKEA

Tamburmajor herrbetjänt IKEA
Tamburmajor herrbetjänt IKEA
Tamburmajor herrbetjänt IKEA
Tamburmajor herrbetjänt IKEA
Tamburmajor herrbetjänt IKEA
Tamburmajor herrbetjänt IKEA

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

TAMBURMAJOR, HERRBETJÄNT, 1970-tal, IKEA, vitlackerad metall, höjd ca 176 resp 100 cm

Smärre ytskador

577778

2018-10-05