Klädhängare tamburmajor gulmetall

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDHÄNGARE, TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, gulmetall, höjd ca 30 resp 110 cm

Smärre ytskador

577780

2018-10-05