Miniatyrer

Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRER 4 st., mansporträtt, varav en föreställande Birger Jonathan Giellman (1772-1826), varav tre otydligt signerade, största mått 8,5x7 cm

Smärre skador, färgbortfall

577783

2018-10-06