Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MINIATYRER 4 st., mansporträtt, varav en föreställande Birger Jonathan Giellman (1772-1826), varav tre otydligt signerade, största mått 8,5x7 cm
Smärre skador, färgbortfall
577783
2018-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här