Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYRER, 4 st., mans- samt kvinnoporträtt, 18- till 1900-tal, varav en otydligt signerad, minsta till största mått: 4x3-7x6 cm
En lös i ram, en med genomgående spricka
577787
2018-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här