Miniatyrer

Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRER, 6 st., porträtt, 1900-tal, varav fem signerade, minsta till största mått: 5x4-8x6 cm

Ramskador

577796

2018-10-06