Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 6 dlr., 1900-tal, polykromt bemålat porslin, höjd 12-25 cm

Skador, lagningar, nagg

577814

2018-10-06