Dockskåp med inredning
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
DOCKSKÅP med inredning, 1800-talets senare del och framåt, 6 rum i 3 våningar, inredd med bl.a. möbler i Walterhausen, en stor mängd tillbehör i glas, keramik och metall, skåpets höjd inklusive benställning, 173, 97x36 cm
Diverse skador, delar saknas, delvis olika skador
577816
2018-10-14