Gallerskål i porslin

Gallerskål i porslin
Gallerskål i porslin
Gallerskål i porslin
Gallerskål i porslin
Gallerskål i porslin
Gallerskål i porslin
Gallerskål i porslin
Gallerskål i porslin
Gallerskål i porslin
Gallerskål i porslin

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GALLERSKÅL på fot, empire, 1800-tal, porslin, förgylld dekor, höjd ca 21 cm

577820

2018-10-05