Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö E", vitrinskåp, Asplund, formgiven under 1990-talet, vitlackerad, höjd ca 110, 90x30 cm, fyra hyllplan
Bruksslitage
577835
2018-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här