Asplund snö vitrinskåp

Asplund snö vitrinskåp
Asplund snö vitrinskåp
Asplund snö vitrinskåp
Asplund snö vitrinskåp
Asplund snö vitrinskåp
Asplund snö vitrinskåp
Asplund snö vitrinskåp
Asplund snö vitrinskåp
Asplund snö vitrinskåp
Asplund snö vitrinskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö E", vitrinskåp, Asplund, formgiven under 1990-talet, vitlackerad, höjd ca 110, 90x30 cm, fyra hyllplan

Bruksslitage

577835

2018-10-05