Klubbat för:
7 600 SEK
5 000 SEK
THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, lackerad i vitt, höjd ca 110, 90x43 cm
Smärre bruksslitage
577837
2018-10-05