Roland Svensson Isvinter litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isvinter - Storskärgården / Karlssons bro" (Stora Nassa), signerad roland S, färglitografi, numrerad 195/200, ca 28x44 cm

577839

2018-10-06