Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
LARS HILLERSBERG (1937-2004), Figurkomposition, signerad Lars Hillersberg, numrerad 7/10, linoleumsnitt, motivmått ca 55 x 78 cm
Ramad utan glas, smärre rispa i bladet, något vågigt blad
577842
2018-10-06