Lars Hillersberg litografi

Lars Hillersberg litografi
Lars Hillersberg litografi
Lars Hillersberg litografi
Lars Hillersberg litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004), Figurkomposition, signerad Lars Hillersberg, numrerad 7/10, linoleumsnitt, motivmått ca 55 x 78 cm

Ramad utan glas, smärre rispa i bladet, något vågigt blad

577842

2018-10-06