Stolar Italien

Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, Italien, 1900-talets andra hälft, bauhausmodell, svartlackerde stommar, sitsar och ryggar klädda i rotting, sitthöjd ca 45, rygghöjd 82 cm

2 sitsar delvis med skadad rotting, smärre ytskador

577855

2018-10-12