Stolar Italien
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st, Italien, 1900-talets andra hälft, bauhausmodell, svartlackerde stommar, sitsar och ryggar klädda i rotting, sitthöjd ca 45, rygghöjd 82 cm
2 sitsar delvis med skadad rotting, smärre ytskador
577855
2018-10-12