Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BENGT RUDA, "Z", soffa, Nordiska kompaniet, ur Triva-Collection, lackerade kortsidor, blå klädsel, längd ca 140 cm
Ytskador, klädsel med slitage och delvis torkad stoppning
577871
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här