Soffa Ruda

Soffa Ruda
Soffa Ruda
Soffa Ruda
Soffa Ruda
Soffa Ruda
Soffa Ruda
Soffa Ruda
Soffa Ruda
Soffa Ruda
Soffa Ruda

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENGT RUDA, "Z", soffa, Nordiska kompaniet, ur Triva-Collection, lackerade kortsidor, blå klädsel, längd ca 140 cm

Ytskador, klädsel med slitage och delvis torkad stoppning

577871

2018-10-12