Bordslampor golvlampa 1970-tal
2018-10-05
577898
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, GOLVLAMPA, 1970-tal, gulmetall, dekor av virat skinn, höjd inkl sockel ca 44/ 45/ 119 cm
En bordslampa ngt sned, smärre ytskador