Lavoar omkring 1900

Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAVOAR, 1920-tal, jugend, bemålad, beslag i mässing, skiva i marmor, höjd ca 101, 97x54 cm

Senare bemålad, skiva med slitage

577907

2018-10-05