Fällbord 1800-tal
2018-10-05
577922
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, skiva i massiv mahogny, pelarfot, höjd ca 73, 43,5x59,5
Slitage