Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, skiva i massiv mahogny, pelarfot, höjd ca 73, 43,5x59,5
Slitage
577922
2018-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här