Nattduksbord teak

Nattduksbord teak
Nattduksbord teak
Nattduksbord teak
Nattduksbord teak
Nattduksbord teak
Nattduksbord teak
Nattduksbord teak
Nattduksbord teak

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, teak, 1950/60-tal, låda i sarg, hgöjd ca 50, 42x36 cm

Slitage, märken, fläckar

577930

2018-10-05