Lockvaser 1 par fajans Holland 1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

LOCKVASER, 1 par, fajans, Holland 1700-tal, floral dekor, höjd ca 37 cm

Omfattande skador och lagningar

577942

2018-10-05