Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LARS ENGLUND (född 1933): Komposition i vitt, signerad och daterad på baksidan Lars Englund-60, laminerad kartong ca 24 x 31,5 cm,
577967
2018-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här