Lars Englund Komposition

Lars Englund Komposition
Lars Englund Komposition
Lars Englund Komposition
Lars Englund Komposition
Lars Englund Komposition
Lars Englund Komposition

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LARS ENGLUND (född 1933): Komposition i vitt, signerad och daterad på baksidan Lars Englund-60, laminerad kartong ca 24 x 31,5 cm,

577967

2018-10-13