Ljusstakar Torshammar

Ljusstakar Torshammar
Ljusstakar Torshammar
Ljusstakar Torshammar
Ljusstakar Torshammar
Ljusstakar Torshammar
Ljusstakar Torshammar
Ljusstakar Torshammar
Ljusstakar Torshammar
Ljusstakar Torshammar
Ljusstakar Torshammar
Ljusstakar Torshammar
Ljusstakar Torshammar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSHAMMAR, ljusstakar, 1 par, mässing, gustaviansk stil, undertill märkta, höjd ca 19 cm

Ljusmanschetter med bucklor, en kulfot med lagning

577969

2018-10-06