Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
ARNE NORELL, soffa, 3-sits, Chesterfieldmodell, 1900-talets fjärde kvartal, klädsel i oxblodsfärgat skinn, märkt Norell, sitthöjd ca 43, längd 200 cm
Slitage, fläckar, missfärgningar
577973
2018-10-05