Salvador Dali Kakelplattor

Salvador Dali Kakelplattor
Salvador Dali Kakelplattor
Salvador Dali Kakelplattor
Salvador Dali Kakelplattor
Salvador Dali Kakelplattor
Salvador Dali Kakelplattor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALVADOR DALI, efter, kakelplattor, 6 st, glaserat lergods, polykrom dekor, signerade i godset, ca 20x20 cm vardera

Mindre kantnagg kan förekomma

577985

2018-10-05