Pascal Mourgue ´´Croisette low table´´ bord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PASCAL MOURGUE, ´´Croisette low table´´, trädgårdsbord, samtida, svartlackerad metall, Fermob, Frankrike, höjd ca 42 cm, 97x57 cm

Smärre slitage, mindre repor

577997

2018-10-06